• Pracoviště 1 / Sídlo: Vladislava Vančury 1154, 266 01 Beroun
  • Pracoviště 2: Husova ulice 181, 266 01 Beroun – Zavadilka
MŠ Sluníčko Beroun - úvodní obrázek

Prohlášení o přístupnosti

Mateřská škola Sluníčko Beroun

Vladislava Vančury 1154, příspěvková organizace, se sídlem Vladislava Vančury 1154, 26601 Beroun
s odloučeným pracovištěm v Husově ul.181, 26601 Beroun – Zavadilka

se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací.  Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na tyto webové stránky (https://ms-slunicko-beroun.cz/)

 

Stav souladu

Tento web využívá Open Source Content Management System WordPress a šablonu stránek Renovate a byl navržen tak, aby byl plně přístupný a použitelný podle doporučení Web Content Accessibility Guidelines (WCAG v2.0). Tento web využívá standardy HTML 5. Grafická podoba je dána užitím obrázků a kaskádových stylů CSS , které odpovídají specifikaci podle konsorcia W3C. Na stránkách je umístěn JavaScript. Stránky jsou připraveny tak, aby byly bez neadekvátních omezení použitelné s vypnutými styly, skripty i obrázky.

 

Další formáty

Na našem serveru jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF, XLS(X), DOC(X), PPT(X).
K prohlížení těchto dokumentů, je možné si zdarma stáhnout tyto prohlížeče:

 

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 01.01.2020. Prohlášení bylo revidováno dne 01.01.2020.
Toto prohlášení bylo vypracováno dle metodického pokynu MVČR k tomuto zákonu.

 

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Zpětnou vazbu ohledně přístupnosti webových stránek a informací na nich uvedených směrujte na níže uvedené kontakty.

 

Kontakt na správce obsahu

I přes veškerou naši snahu a vůli je však možné, že se na našich webových stránkách nějaká chyba vyskytne. Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co podle vás neodpovídá požadavkům přístupnosti, budeme vám vděční, pokud nám závady nahlásíte, abychom mohli provést patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.

ECONET COMPUTERS spol. s r.o.
Plzeňská 1398/109a
266 01 Beroun
– – – –
Helena Řejhová
tel.: 728 992 446
e-mail: rejhova.helena@gmail.com

 

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 kontaktujte:
Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3
140 21 Praha 4
pristupnost@mvcr.cz

© Copyright Mateřská škola Sluníčko Beroun | Prohlášení o přístupnosti | Webdesign

Pokračováním užívání této stránky souhlasíte s použitím cookies. Více informací o cookies

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít