• Pracoviště 1 / Sídlo: Vladislava Vančury 1154, 266 01 Beroun
  • Pracoviště 2: Husova ulice 181, 266 01 Beroun – Zavadilka
MŠ Sluníčko Beroun - úvodní obrázek

PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ

TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ :

• ZAVADILKA ÚTERÝ 25.08.2020 ve 14:00
  • VANČUROVA 26.08.2020 ve 14:00

Pokud Vaše dítě vydrží cca 30 minut u Vás sedět na klíně a poslouchat, co se povídá, vezměte ho s sebou, po úvodním seznámení bude prohlídka prostor MŠ. Pokud to Vaše díte nezvládne, zajistěte si, prosím, hlídání, dětem bude umožněn vstup na zahradu s vlastním doprovodem a poté se budou moci zúčastnit prohlídky MŠ.

Platba jednorázové zálohy úplaty a stravného činí 1.500 Kč pro děti, které nemají povinný školní rok a pro děti, které mají povinný předškolní rok činí záloha stravného 1.000 Kč. Zálohy budou vybírány pouze bezhotovostně, částku posílejte  nejpozději do 31. 8. 2020 na číslo účtu MŠ: 51-4867200257/0100, do poznámky napište jméno dítěte.  Záloha bude vyúčtována  v měsíci červenci na účet.

Na základě platných nařízení vlády spojených s pandemií virového onemocnění bude zápis probíhat v jednotlivých mateřských školách                                                                                           bez PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ a ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ.

Přihlášky lze podat od 8. května do 14. května 2020.

Každý zákonný zástupce prostřednictvím internetových stránek školy vyplní elektronický formulář  – Elektronická žádost v době od 08.-14.05.2020 na webu:  www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a zapsat se do ní: https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/beroun-vladislava-vancury, podrobnější návod je níže v letáku. Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout:

– tisk vyplněné žádosti

– tisk čestného prohlášení k očkování

– pořízení kopie očkovacího průkazu dítěte (prostá kopie)

– pořízení kopie rodného listu dítěte (prostá kopie)

– doklad k ověření trvalého pobytu dítěte (prostá kopie OP nebo formou čestného prohlášení o trvalém bydlišti dítěte)

Potřebné dokumenty poté doručte do naší MŠ:

= pokud disponuje zákonný zástupce datovou schránkou nebo elektronickým podpisem – vyplní žádost a přiloží povinné přílohy a plně elektronicky odešle;

= zákonní zástupci (bez elektronického podpisu nebo datové schránky) vyplní elektronicky žádost na stránkách školy, vytisknou, podepíšou a buď pošlou písemně poštou včetně všech povinných příloh, nebo doručí osobně do prostor školy a vhodí do poštovní schránky (schránka je umístěná na vchodových dveřích – vstup pro návštěvy – jediné dveře, do kterých se nejde přes zahradu, ale přímo z ulice). Zde se odevzdávají všechny žádosti – jak pro hlavní budovu Vl. Vančruy, tak pro odloučené pracoviště Husova -Zavadilka

=zákonní zástupci, jež nemají možnost si přihlášku elektronicky vyplnit a vytisknout, se mohou po dohodě s ředitelkou školy dohodnout na osobním vyplnění přihlášky přímo v prostorách školy v úterý 12.05. od 08:00 do 12:00.

NAHLÍŽENÍ DO SPISU – 02.06.2020 08:00 -10:00.

ZVEŘEJNĚNÍ VÝSLEDKŮ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 09.06.2020 na webu a vývěsce školy.

SPÁDOVÉ OBLASTI

Rodiče se při zápisu řídí školskými obvody spádových mateřských škol ve městě Beroun, viz naskenovaný soubor “školské obvody”. Pokud máte doma předškoláka, který bude mít od září povinnou docházku a Vaše dítě je již zapsané v jiné MŠ než spádové, nahlašte tuto skutečnost do spádové MŠ do doby zápisů (ideálně emailem – naše MŠ: reditelka@ms-slunicko-beroun.cz).

CO S SEBOU K ZÁPISU?

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ