• Pracoviště 1 / Sídlo: Vladislava Vančury 1154, 266 01 Beroun
  • Pracoviště 2: Husova ulice 181, 266 01 Beroun – Zavadilka
MŠ Sluníčko Beroun - úvodní obrázek

PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ

Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny 08. 06. 2022 na webu MŠ (pod registračními čísly žádostí). Fyzicky je možné si rozhodnutí o přijetí/nepřijetí vyzvednout v MŠ  06. 06. 2022 od 09:00 do 12:00.

přijetí Vl. Vančury
přijetí Zavadilka

Prosím rodiče nových dětí, aby do 30. června 2022 přinesli do školky přihlášku na stravování a potvrzení o zřízení inkasa.

přihláška ke stravování

Potvrzení o zřízení inkasní platby